“Якщо молодь не хоче іти до церкви молитися, тоді я піду туди, де вона є – на дискотеку” – тернопільський священик

Про це сказав парох сіл Кальне та Розгадів Зборівського району(Тернопільщина) 8 жовтня на конференції для семінаристів Тернопільської духовної семінарії УГКЦ. На зустрічі, яка була присвячена темі душпастирської праці з молоддю, отець ділився із майбутніми священиками досвідом та знаннями, які набув за роки служіння на двох невеликих парафіях Зборівщини.

Священик, власне, відомий тим, що відвідував дискотеки, де збиралася парафіяльна молодь та мололь із навколишніх сіл. Молоді люди під час суботньої вечірньої забави зупинялися для молитви, слухали короткі духовні наставнови, а вже наступного дня чисельно збиралися в церкві на Службу Божу, яку очолював отець.

 

 

Доповідь, яку виголосив о. Іван Гавдяк перед семінаристами складалася із духовної і практичної частини. “Молодий священик, який береться до служіння, повинен співмірно приділяти увагу праці і молитві, – зазначив отець Іван. – Ці двоє мають іти, так би мовити, ніздря в ніздрю, бо є невід’ємними частинами всього служіння”.

Доповідач закликав майбутніх священиків “повірити у Бога, якого ми проповідуємо, адже як ми можемо дати те, чого самі не маємо?” Священик також поділився внутрішніми пережиттямидуховної особи, яка тільки стала до праці у Божому Винограднику, а також про необхідністьглибокої молитви під час такої праці.

У практичній частині доповіді отець вказав важливі аспекти парафіяльного управління та як організовувати масові та цікаві заходи, а саме: спільна реконструкція храму, різного роди вистави, хресні ходи, гаївки, молодіжні дискотеки тощо.

прес-служба архиєпархії

Коментарі вимкнені.