Який манікюр обирають тернополянки

Про тенденції у розмальовуванні та формі нігтів, про школу моделювання нігтів у Тернополі, про те, як досягнути успіху у своїй справі, “Погляд” розмовляв із титулованою власницею манікюр-студії “Оранж” у Тернополі, Русланою Ружицькою.

Ця жінка вже 15 років працює у сфері нігтьової естетики, тому знає про манікюр абсолютно все. Розширене інтерв’ю читайте на “Погляді” ТУТ, а зараз пропонуємо тернопільським модницям кілька тез про те, що зараз у тренді в нашому місті.

– У Тернополі зараз все менше жінок використовує шалений дизайн на нігтях, – каже майстер Руслана Ружицька. – Найчастіше розмальовують нігті лише для тематичних вечірок, дискотек.

Клієнти манікюр-салону «Оранж» на 99% обирають класичне моделювання, французький манікюр.

Також користується популярністю покриття гель-лак (на 14 днів).

При цьому кольори нігтів можуть абсолютно не співпадати з кольорами одягу. Манікюр може гармоніювати по кольору з сумочкою, іншим аксесуаром, а може й узагалі не мати підтримки в колоровій гамі одягу жінки.

Влітку було модно обирати яскраві кольори, без складного дизайну. На осінь же є тенденція до спокійної приглушеної гами, природності, французького манікюру.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Який манікюр обирають тернополянки

  • 10:41 | 13.09.2013 о 10:41
    Permalink

    Знаю цю студію , не стрималась щоб не написати мої найщиріші привітання !!!Руслана – ти супер

  • 12:04 | 13.09.2013 о 12:04
    Permalink

    Знаю Руслану – жінка з характером:) і просто неперевершений майстер!!!

Коментарі вимкнені.