Який тернопільський чиновник оголосив молоді “мобілізацію”?

Близько 120 представників різноманітних молодіжних громадських організацій, а також найактивніша молодь зі всіх куточків Тернопільського краю зібралися 29 червня на ІІІ обласному Молодіжному форумі. Впродовж двох днів на базі дитячого оздоровчого закладу «Сокіл», що на Збаражчині, для них відбуваються різноманітні гутірки, лекції, семінари та вишколи.

Форум організований відділом сім’ї та молоді тернопільської обласної держадміністрації в рамках святкувань до Дня молоді. За словами керівника вказаного ідділу Ігоря Чорного, мета проведення подібних заходів — активізувати діяльність та ініціативність молоді безпосередньо з районів Тернопільської області.

«Ми оголошуємо чергову кампанію «мобілізації» молодих людей на роботу в органи державної влади Тернопільської області. А форум допоможе відібрати найкращих, талановитих та прогресивних тернополян, які матимуть всі шанси потрапити до нас на роботу. Тут молоді люди матимуть змогу розвинути необхідні навички, вміння та знання. Окрім того, це дає можливість об’єднати нашу молодь незалежно від того, де вона проживає — у Кременці, Чорткові, Підволочиську чи в Бережанах. Нам важливо сформувати одне середовище, яке працюватиме й вболіватиме за Тернопільську область», — зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Під час Молодіжного форуму діятиме три секції: «Національне та військово-патріотичне виховання дітей та молоді»; «Розвиток молодіжного громадського руху в районах, громадах області» та «Розвиток студентського та учнівського самоврядування». Також для молоді заплановані ще додаткові вишколи, на яких навчатимуть користуванню стрілецькою зброєю, наданню тактичної медицини тощо.

Коментарі вимкнені.