Для Януковича відібрали “еліту” Тернопільщини”

5-6 липня в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації проходив конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

Конкурс проводився з метою добору найбільш обдарованих громадян України, залучення їх до впровадження реформ у сферах державного управління, згідно з Указом Президента України «Про Президентський кадровий резерв “Нова еліта нації”» від 05.04.2012 року.

Довідково: Президент України Віктор Янукович підписав наказ про створення Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації”.

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають вимогам, визначеним в п. 10 Указу Президента України від 5 квітня 2012 року №246/2016 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву та внесення Президентові України відповідних пропозицій здійснюється Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на підставі рекомендацій Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужба України). Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб. Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п’яти років до 100 осіб щороку. У разі виникнення у Президентському кадровому резерві вакансій кількість осіб для зарахування відповідно збільшується.

Список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, затверджується Президентом України. Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п’ять років, крім випадків дострокового припинення перебування особи у Президентському кадровому резерві.

Коментарі вимкнені.