Яценюк заставить Надала зробити це!

Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк, ніби між іншим, оголосив про початок опалювального сезону.

На засіданні Уряду в середу, 8 жовтня Арсеній Яценюк нагадав, що згідно з постановою Уряду, якщо протягом трьох днів іде зменшення температур нижче певного рівня, органи місцевого самоврядування приймають рішення про початок опалювального сезону: «Для цього рішення їм потрібне Міністерство енергетики і вугільної промисловості та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ».

«Ми готові до того, щоб у випадку зменшення температур забезпечити початок опалювального сезону, як це не складно», – підкреслив Глава Уряду (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247661181&cat_id=244276429).

Водночас, наголосив він, повинні виконуватися ліміти.

Тепер перед міським головою Сергієм Надалом стоїть непроста дилема: як забезпечити вказівку глави Уряду і розпочати опалювальний сезон та вкластися в ліміти газу, які для Тернополя є зниженими у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

«Я направив звернення до Прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України, до голови облдержадміністрації та обласної ради, – зазначав Сергій Надал 18 вересня. – Ми просимо втручання в ситуацію. Ми надаємо аналіз і розрахункові цифри”. (http://www.rada.te.ua/novyny/27955.html).

І Сергія Віталійовича почули.

«Від сьогодні Уряд погашає боргові зобов’язання міст, районів, сіл за житлово-комунальні послуги, в тому числі за природний газ, тому що треба готуватися до опалювального сезону», –  повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на цьому ж засіданні Уряду

 Тепер питання опалювального сезону переходить з політичної та фінансової площини в технічну – чи готовий Тернопіль?.
На офіційному сайті міської ради, починаючи з 1 вересня інформація про готовність Тернополя до опалювального сезону загалом а до його початку зокрема – відсутня.

-1 thoughts on “Яценюк заставить Надала зробити це!

  • 00:56 | 9.10.2014 о 00:56
    Permalink

    Надала не треба заставляти. В нього на відміну від більшості чиновників температуру вимірює термометр, а не календар.

Коментарі вимкнені.