Сьогодні Юля Верста запрошує тернополян на фотосесію

24 серпня відбулося урочисте відкриття четвертої виставки відомого тернопільського фотографа, члена спілки фотохудожників України Юлії Версти.

Дівчина свідомо не називала свою фотовиставку, адже, на її думку, в цих фото кожен може побачити щось своє, відкрити для себе іншу сторону життя, відчути різні емоції.

Юля розповідає, що подекуди їй дорікають, що вона користується фотошопом — люди не можуть повірити, що можливо власноруч скомпонувати неймовірні композиції для світлин, підібрати  моделям зачіски, вбрання.

У цьому мисткині допомагає молода, але вже доволі відома тернопільська дизайнерка Катерина Тимочко та студія декору Elen.

Взагалі злагодженій співпраці цих творчих людей з`явилися на світ неймовірні фото — фешн-зйомка, мистецькі фото, весілля в стилі вінтаж. Навіть зал для виставки дівчата оформили особливо — підготували неймовірний фуршет, подарунки для гостей (листівочки та декоративні мішечки ), каталоги фотографій з декорами та lookbook.

Під час виставки дівчина продемонструвала два відеоролики з фотосесій, щоб показати всім, як створюються фото від Версти.

Виставка діє на 4 поверсі ТРЦ «Атріум». Сьогодні опівдні Юля фотографуватиме всіх охочих тернополян. Особливий декор для фотосесії підготує студія декору Elen.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.