Юнак з села на Тернопільщині так “відривався” в Івано-Франківську, що його забрали у міліцію

Днями в м. Івано-Франківську близько дев’ятої години вечора, чергова пульту Державної служби охорони отримала сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в охоронюваному кафе на одній з місцевих вулиць.

На місце спрацювання тривожної кнопки відразу було направлено наряд групи затримання Управління Державної служби охорони.

У кафе до працівників ДСО звернулася бармен, яка вказала на невідомих осіб, які хуліганили в закладі. Правоохоронці негайно затримали зловмисників. Ними виявилися житель одного з сіл на Тернопільщині і мешканець Івано-Франківської області.

Згодом з’ясувалося, що затримані, перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, чіплялися до інших відвідувачів та працівників кафе, висловлювалися нецензурною лайкою і «розпускали руки» до бармена. На зауваження персоналу молодики реагували агресивно.

Під час затримання зловмисники чинили опір і міліціонерам довелося надягнути на них кайданки.Затриманих працівники міліції доставили до Вовчинецького райвідділу міліції для прийняття подальшого рішення по даному факту та притягнення до відповідальності, повідомляє МВС України.

Коментарі вимкнені.