З ким надзвичайним познайомились тернопільські студенти

12 вересня до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан Zahid Mubashir Sheikh з дружиною та представник Дипломатичного Корпусу Zeb Alam Khan. Привітали гостя перший проректор ТНЕУ Микола Іванович Шинкарик і проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) Оксана Миронівна Десятнюк, – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Студенти та професорсько-викладацький колектив ТНЕУ мав нагоду поспілкуватися з почесним гостем під час лекції «Міжнародні відносини України та Пакистану».

Лекція складалася з трьох частин. Розпочав пан Посол зі своїх вражень від відвідин нашого університету, відзначив високий рівень організації Першого міжнародного тижня, надзвичайну гостинність і увагу з боку як організаторів, так і колективу закладу вищої освіти.

Другу частину своєї лекції почесний гість присвятив розповіді про Пакистан. Присутні дізналися багато цікавого про історію, економіку, розвиток культури і спорту у Пакистані.

Завершував розповідь Надзвичайний і Повноважний Посол аналізуючи відносини України та Пакистану. Гість наголосив, що Пакистан, як і Україна, є дуже миролюбною державою, де найвищою цінністю є її громадяни, їхній мир і безпека.

«Представляючи Пакистан в Україні, я дуже полюбив Вашу державу. Вона відзначається особливим колоритом і багатством. Саме тому я намагаюся представляти і Україну у Пакистані, адже переконаний, що Україна варта того, аби про неї більше знали в усьому світі», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол.

Студенти ТНЕУ мали нагоду поставити запитання гостю, зокрема, стосовно оцінки діяльності новообраного уряду України, порівняння системи освіти України та Пакистану, популяризації нашої держави закордоном.

Коментарі вимкнені.