На Тернопільщині хотіли підкупити ДАІшників

23 лютого працівники ДАІ Тернопільщини зафіксували 2 факти спроби дачі хабара. В місті Борщові водій автомобіля «Ваз 2106», який керував транспортом без номерних знаків, за не складання адміністративного матеріалу пропонував інспектору ВДАІ хабар в сумі 100 гривень.

Подібний випадок мав місце в Підволочиському районі, намагаючись уникнути адміністративної відповідальності житель Полтавщини пропонував грошову винагороду в сумі 100 гривень працівнику ВДАІ.

З початку лютого задокументовано 9 фактів спроби дачі хабара працівникам ДАІ області, всі вони задокументовані, тож водіям доведеться відповідати по закону.

За отримання хабара так і за його дачу передбачена кримінальна відповідальність у відповідності до ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк із спеціальною конфіскацією. Однак , як показує досвід така відповідальність не лякає громадян, які хочуть відкупитися від адміністративного стягнення.

Коментарі вимкнені.