За 390 Євро тернополяни поїдуть до Риму та отримають благословення Папи

Тернополянам пропонують відвідати всенародну прощу до собору Святої Софії в Римі, помолитись з кількатисячною українською діаспорою зі всього світу та отримати благословення від Папи Венедикта XVI.

Проща триватиме з 11-17 жовтня, сюди ж входять і дні на дорогу туди й назад. Ініціатива такої великомасштабної проща належить Блаженнішому Патріарху Йосифу Сліпому, котрий запросив не лише усіх кардиналів та єпископів світу, але й особисто вручив запрошення Папі Венедикту XVI.

Розповісти про організацію прощі та її програму до Тернополя приїхав отець Марко Ярослав Семеген, який є пасторальним координатором для українців греко-католиків в Італії і саме з цієї нагоди прибув із Риму.

— Прощу організували для того, щоб усі віруючі подякували господу Богу за дар життя, щоб здійснили благословення відремонтованої базиліки. Як всі знають, ініціатором побудови Собору Святої Софії був Патріарх Йосиф Сліпий, після свого повернення із заслання. Цей собор в часи переслідування Української Греко-Католицької Церкви мав титул прокатедри св. Юрія у Львові та служив перед світовою спільнотою як духовний центр для українського народу. Собор Святої Софії має статус базиліки від 1998 року, є кардинальським храмом та відпустовим місцем для усіх прочан, які його відвідують, — розповідає отець Марко.

Вартість участі в прощі складає 390 Євро, — за ці гроші тернополянам забезпечують проїзд, а також екскурсії і проживання в 5-ти містах: Будапешт, Падова, Рим, Ватикан, Відень.

Оскільки дорога до Риму далека і насичена різними цікавими місцями, то в кожному з п’яти перелічених місць паломники будуть залишатись на ночівлю. Так, Будапешт і Падову відвідають по дорозі на прощу, а повертаючись додому побувають у Ватикані і Відні. До речі, в останньому паломники помоляться в Парафії Святої Варвари, яка об’єднує найбільшу кількість української діаспори в Австрії.

На сьогоднішній день, вже 100 тернополян підготувало усі необхідні документи для переїзду і ще 50 знаходяться на стадії оформлення пакету документів. Всі, хто хоче приєднатися до тернопільських прочан, мають зареєструватись до 22 вересня.

Жодних обмежень для цього немає, проте, організатори просять не брати з собою дуже маленьких дітей та людей похилого віку, бо відвідуючи екскурсії, доведеться дуже багато ходити пішки і через брак часу, робити це доведеться швидко.

Дізнатись більше інформації та зареєструватись можна в Тернопільскому Архикатедральному соборі або зателефонувати за номерами: 067-35-04-445, 096-65-51-991.

Раїса Дудкова, Новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “За 390 Євро тернополяни поїдуть до Риму та отримають благословення Папи

  • 15:31 | 13.09.2012 о 15:31
    Permalink

    Ініціатива такої великомасштабної проща належить Блаженнішому Патріарху Йосифу Сліпому, котрий запросив не лише усіх кардиналів та єпископів світу, але й особисто вручив запрошення Папі Венедикту XVI. Йосип Сліпий помер 28 років тому,тому запросив напевно хтось інший?

Коментарі вимкнені.