За добу в Тернополі – 52 травмованих

Ожеледиця на дорогах, слизькі тротуари , неправильно підібране взуття та необачність – такі найчастіші причини травматизму взимку. Лише за минулу добу до травмпункту тернопільської лікарні швидкої допомоги звернулося 52 людини, з них 18 – з вуличними травмами.

«Найтиповіші з них, – каже головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, – це забій м’яких тканин, пошкодження зв’язок гомілково-ступневого суглобу, переломи передпліччя внаслідок падіння на руку, а у людей старшого віку це часто переломи шийки стегна. Чимало з цих травм призводять до серйозних наслідків. І найчастіше вони закінчуються плачевно, звичайно, для літніх людей, яким уже важко згрупуватися під час падіння».

Пік травматизму, кажуть медики, припадає на період різкого перепаду температури: потепління змінюється морозом і навпаки. Порівнюючи з минулим роком, за словами Ярослава Чайківського, ситуація не змінилася, лише період дещо різниться. У 2012-му найбільше травм припало на початок і на завершення зими. Лікар радить бути уважними, ходити дрібними кроками без різких рухів (не перестрибувати, приміром, через кучугури снігу чи калюжі) і на низьких підборах– тоді шанси отримати травми мінімізуються.

Тернопільський прес-клуб

-1 thoughts on “За добу в Тернополі – 52 травмованих

  • 14:34 | 7.02.2013 о 14:34
    Permalink

    Надал & K добре вміють одні кіоски демонтувати біля базару, другі на театральному майдані поставити. А от вивезти сніг з міста і позбутися ожеледиці – кишка тонка. Впевнений що за таке плюгаве відношення до міста і людей, Надал може забути за повторний мерський термін.

Коментарі вимкнені.