За гроші працівників ДАІ купують дорогі авто для чиновників

Надія ХоптянНапередодні Нового року голові Гусятинської райради Надії Хоптян, яка є дружиною губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна, подарували новий джип. Таку інформацію на прес-конференції оприлюднив народний депутат України Василь Деревляний.

 – Автомобіль, яким 31 грудня скоїли аварію на Хмельниччині, Тернопільська обласна адміністрація орендувала в управлінні міліції, – повідомив Василь Деревляний, опираючись, за його словами, на інформацію з прокуратури. – Договір оренди був укладений у липні 2010 року терміном на один рік, а 15 липня 2011 року оренду продовжили ще на рік часу.

За словами пана Деревляного, “Тойоту Лендкрузер”, якою вчинили аварію, придбали через фонд “Правопорядок”. Він діє при обласному управлінні МВС.
– Коли на рахунку фонду назбирали понад один мільйон гривень, зібраних в основному від працівників ДАІ, то за ці гроші купили джип, – розповів народний депутат. – Я думав, що за кошти цього фонду надають матеріальну допомогу правоохоронцям, які цього потребують. А, виявляється, за ці гроші купують дорогі авто і потім передають їх безкоштовно в оренду обладміністрації.
Василь Деревляний розповів також іще про один джип, який був на місці аварії, що трапилася 31 грудня.
– До речі, за нашою неофіційною інформацією, у день аварії 31 грудня в кортежі губернатора був ще третій джип, – повідомив нардеп. – Це джип, який через цей же благодійний фонд купили для дружини Хоптяна. Це такий передноворічний подарунок для неї.
Василь Деревляний наголосив, що інформація про джип для Надії Хоптян – попередня і неофіційна.
– Зараз ми ще перевіряємо цю інформацію, – сказав нардеп.
Нагадаємо, як ми уже повідомляли раніше, Василь Деревляний також заявив про те, що у Гусятині опозиційні сили за участі партії ВО “Батьківщина” розпочали спільні дії для усунення Надії Хоптян з посади голови райради, – пише “20 хвилин”.
Аби перевірити почуте про джип, ми зателефонували в Гусятинську райраду. У приймальній поцікавились, “хто запитує” та після короткої паузи повідомили — йде нарада.
– Нарада ще триває, а як закінчиться то вже кінець робочого дня, – повідомила жінка-секретар.

-1 thoughts on “За гроші працівників ДАІ купують дорогі авто для чиновників

  • 05:09 | 29.01.2012 о 05:09
    Permalink

    Деревляний схаменись, не можна таку не правду розголошувати…

Коментарі вимкнені.