За крадений гаманець – два з половиною роки позбавлення волі

Тернопільські податкові міліціонери з початку року виявили 14 економічних злочинівУ Тернопільській області раніше судимий злодій на лаві підсудних опинився за звинуваченням у таємному викраденні чужого майна. Вирок Тернопільського міськрайсуду – два з половиною роки позбавлення волі.

Спокуса присвоїти чуже не раз приводила уродженця Дніпропетровщини на лаву підсудних. За крадіжки карали його то виправними роботами, то позбавленням волі. Та це не зупиняло його скоювати нові протиправні діяння.

Підсудний не приховував, що на крадіжки підштовхувало тяжке матеріальне становище. Цього разу в маршрутці обікрав випадкового попутника. В її салон на зупинці громадського транспорту зайшов услід за чоловіком, який тримав сумку. Зупинився неподалік задніх дверей, на сходинку нижче. У суді казав, що замок у чужій сумці був розкритий і він запримітив гаманець. Спокусився… Обережно витяг і поклав до власної кишені. Вийшов одразу на першій же зупинці. А потерпілий тим часом помітив зникнення гаманця, де було майже чотириста гривень. За допомогою звернувся до працівників міліції.

Від крадіжки підсудний не віднікувався. Каяття у скоєному, активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування збитків суд визнав пом’якшувальними обставинами. Та чи не головну роль при призначенні міри покарання зіграло те, що винуватця раніше не раз притягували до кримінальної відповідальності. Йому відміряли два з половиною роки позбавлення волі, – повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.