Тернопільських правоохоронців вчили медицини

Міністерство внутрішніх справ України ініціювало проведення тренувальних навчань для тих співробітників міліції, котрі у складі загонів забезпечуватимуть громадський порядок під час футбольних матчів ЄВРО 2012. Тернопільські міліціонери організували заходи спільно з науковцями медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

Знати методи та прийоми першої невідкладної долікарської помочі і своєчасно скористатися ними – означає врятувати життя. У таких ситуаціях дрібниць не буває. Саме тому працівники підрозділів дільничних інспекторів міліції, патрульної служби, та інші ретельно вчилися надавати першу допомогу громадянам у нештатних та екстремальних ситуаціях.

Навчання міліціонерів відбувалося під керівництвом професора кафедри екстреної медичної допомоги і медицини катастроф з курсом військової підготовки Арсена Гудима.

Науковець спочатку провів коротку лекцію на тему, як діяти під час екстрених ситуацій, відтак, учасники навчань перейшли до практичних дій, – повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.