За стрибок із «секретом» може виграти приз тернопільський фотограф

Відомий у Тернополі фотограф Леонід Тіт приймає участь у конкурсі «Я вмію літати!», головний приз якого – грошовий ваучер на авіаквиток. І хоч люди на фото – неправдоподібно високо над землею, “Погляд” дізнався в чому секрет їхнього польоту.

Фірма, котра є найбільшим європейським оператором в світі мандрів, оголосила конкурс фотографій, на яких присутні об’єкти, що летять, літальні апарати, небо, або панорамні фото з висоти пташиного польоту. Оскільки тернополянин Леонід Тіт – великий любитель мандрів де фотографує пейзажі, цікаві місця, веселі пригоди, то, звичайно ж завантажив і свою світлину до участі в конкурсі. Але, щоб вона потрапила у фінал, де її оцінюватимуть організатори, треба спочатку, щоб ця знимка пройшла відбірковий тур. Для цього вона має набрати 100 голосів відвідувачів сайту. Зараз уже є на один голос більше, ніж потрібно.

В коментарях до роботи тернополянина люди діляться враженнями, що кумедна фотографія, де в горах хлопець і дівчина зазнимковані в стрибку, є нереальною, оскільки обоє – надто вже високо над землею. Є дотепники, котрі пишуть, мовляв висота стрибка взялася від того, що дівчина дуже сильно хоче одружити на собі хлопця, а він цього дуже сильно не хоче. Тому у обидвох, завдяки бажанню дівчини та небажанню хлопця, і з’явилися сили так високо підскочити. До слова, на фото дійсно схоже, що хлопець втікає від дівчини, а та навіть простягла руку, аби його от-от зловити.

«Погляду» автор Леонід Тіт таки відкрив жартівливий секрет своєї світлини.

–          Треба їсти багато бобових, халви, яєць, тоді й реактивна сила буде, аби так високо підскочити.

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “За стрибок із «секретом» може виграти приз тернопільський фотограф

 • 22:08 | 20.07.2012 о 22:08
  Permalink

  Незнаю як автор,но я(чи душа моя) у ві сні теж деколи літаю. І після такого сна дуже дивні відчуття бувають. Кайфно то все …. Можливо в когось теж таке буває ???????
  п.с. а фото Леоніда файне і варте уваги .

  • 11:04 | 21.07.2012 о 11:04
   Permalink

   в дитинстві бувало. часто. зараз, на жаль не літаю. але відчуття пам’ятаю досі

Коментарі вимкнені.