За три роки діяльності Сергій Надал звітував лише своїм

Пенсіонери, які зі сльозами на очах дякували міському голові, уся еліта ВО “Свободи” в Тернополі, нардепи… весь цей пафос бачив український дім “Перемога” цієї неділі в рамках “засекреченого” звіту Сергія Надала про роки діяльності. 

Мало хто в Тернополі знав, що в неділю, 3 листопада міський голова Сергій Надал звітуватиме перед громадою про те, що зробив для неї за 3 роки мерської каденції. На сайті міської ради, куди «заходить» найбільш активна і молода частина тієї громади, заради якої так старається п. Надал, і яка може принаймні, якщо не критично, то об’єктивно зважити плюси й мінуси роботи, – ні пари з вуст.

До Українського дому «Перемога» тихо, без зайвого розголосу сходилася партійна основа «Свободи» Тернополя, нардепи від партії, керівники відділів і управлінь міської ради, потихуньку заходили старенькі люди. Якби не знав, що це – звіт про «Підсумки 3 років роботи міського голови Тернополя Сергія Надала», можна було б подумати, що на молебень збирається секта. Перехожі допитували, що в «Перемозі»? Посвячені відповідали: «Звіт!».

Чому свободівці, які називають себе відкритою, демократичною, національно свідомою партією, так «зашифрувалися»? Може, звітувати немає чим, чи громада для них обмежується партійцями, чиновниками міської ради, які в основі своїй також – їхні, й запрошеними з усіх мікрорайонів пенсіонерами, яким влада допомогала в тих чи інших питаннях – це було помітно, бо дуже щиро, наперебій і зі сльозами вони дякували Надалу за допомогу?

Здалося б мерові з приводу розмови з громадою про більшу частину каденції на посаді, в усіх газетах, на радіо, банерах повідомити, що йде до людей на «сповідь», щоб підказали, чи так керував, чи не спотикався… Але, напевно, людям, які звикають до влади, як до зручних мештів, уже не хочеться їх міняти – і «свободівцям»-нардепам, і місцевим керівним мужам від партії набагато приємніше чути, наскільки вони милі громаді.

Видається, дарма так «шифрувалися». У місті мером Надалом уже зроблено немало, багато чого робиться. Люди це бачать і насправді вдячні. Але є такі питання, які потребують обговорення. Можливо, не дуже приємного. Чути голос всієї громади, все ж таки, потрібно, до прикладу, через представників громадських організацій… Інакше подібні звіти перетворяться на такі, як нинішній, – помпезний про успіхи у двох екземплярах (у фільмі перед виступом Надала й сам виступ), і довжелезні панегірики переповнених вдячними емоціями жінок-пенсіонерок.

– Живе спілкування між депутатами і громадою – запорука успіху ідей українського націоналізму, – сказав нардеп Кайда відкриваючи цей захід. За обставин, у яких проходив звіт, ці слова звучали аж занадто пафосно.

7days-ua.com

-1 thoughts on “За три роки діяльності Сергій Надал звітував лише своїм

 • 20:52 | 4.11.2013 о 20:52
  Permalink

  Хтось може назвати ще якусь партію чи якогось мера, котрі б звітували??? У “Березолі” звітував – не подобалось! Тепер в “Перемозі” – знову щось не так! Когось не пустили? Реклами було вдосталь!

  • 22:45 | 4.11.2013 о 22:45
   Permalink

   То що звітує, то повага звичайно. Але якщо навіть журналісти у соціальних мережах перепитують один в одного що це було, то ви мені вибачте. Журналісти в першу чергу мали би знати про таку подію. І якщо про неї не чуло не один і не два, то де ж тої реклами було вдосталь? На тв4?
   Де було вдосталь реклами? Коли її до людей донесли? зранку 4 листопада? Тикніть носом, де та реклама була – щоб наступного разу я мимо ходила і слідкувала за тим осяйним джерелом реклами про Ладана, звідки би знати таку важливу для городян подію. Підкажіть, де рекламується Ладан. Бо я черпаю інформацію з сайту міської ради, ІНТБ і деколи з місцевих сайтів. Але або вона пізно там прскочила, або взагалі її там не було.

 • 21:54 | 4.11.2013 о 21:54
  Permalink

  Звіт про роботу – то не шоу і не концерт і не цирк. Надал говорив тим, хто МОЖЕ чути, а не займається критиканством. Тим більше, що пускали всіх, хто хотів.

  • 22:48 | 4.11.2013 о 22:48
   Permalink

   що значить МОЖЕ чути? То Надала можуть чути лише однопартійці і підлеглі і зграйка пенсіонерів? Ніхто ж не каже вєщати по вуличному радіо про таку важливу для мера подію.
   НЕ розумію, нащо тоді взагалі такі звіти робити? Сять в телевізор, прозвітуй, і нахрена тобі та Перемога? Оце власне і стався цирк, Колю.
   Кого то пускали? А он я хотів. І мене би пустили. Але ж звідки я мав знати, що десь хтось когось пускає?

Коментарі вимкнені.