«Захід-2013»: зірвані голоси, пилові бурі та океан емоцій

16-18 серпня у селі Родатичі на Львівщині відгриміла чи не найбільш очікувана музична подія року, останній літній фестиваль в Україні – «Захід». На триденне дійство із усіх куточків України та із інших країн приїхали понад 10 000 учасників, розважали їх близько 50 гуртів.

«Захід» мав три сцени: головну, малу та арт. Остання розташовувалась у приміщенні дитячого табору: деякі відвідувачі умудрялись там навіть ночувати ( у наметах під ранок було холоднувато). Наметове містечко було розташоване неподалік, рівніша територія у сосняку була іменована «vip-зоною», проживання там вартувало 50 гривень за три доби. Біля душових кабін та місць водозабору весь час були велетенські черги: вдень у Родачах було достатньо спекотно. До слова, багато хто із відвідувачів нарікав на масові черги, зокрема, для того, аби пред’явити квиток  та увійти на територію дійства у перший день, людям доводилось вистоювати на спеці по 2-3 години.

Щасливцями можна назвати відвідувачів, котрі спали хоча б 3 години на добу, бо упустити час, присвячений  для розваг, не хотів ніхто. Можна було постріляти з лука, пограти волейбол або фризбі, по засмагати біля невеличкого озерця. Поруч із арт-сценою майстри продавали вироби ручної роботи, -у переважній більшості біжутерію, наносили на тіло зображення хною. Задоволення вартувало від 15 гривень.

«Ви хочете чорних козюльок з носа? Люди, реально, візьміть пляшки з водою, поливайте землю навколо, позадихаєтеся там же!» – вигукували ведучі зі сцени. У всіх них та у переважної більшості відвідувачів зривались голоси, не стільки від вигуків, як від хмари пилу, котра здіймалась у повітря попід сценою. На другий день фестивалю організатори віднайшли вихід: поливали людей та землю із довгих пожежних шлангів водою з озера…

 Ірина Вихрущ

 

 

Коментарі вимкнені.