Київстар здійснив черговий «кидок» своїх клієнтів у Тернополі

‎Київстар‬, браво! Національний сотовий оператор перевершив фінансових аферистів всіх часів і народів! Навіть жоден банк не зміг миттєво, без будь-яких гарантій, зібрати значну суму, яку перерахували сотні тисяч довірливих абонентів, в очікуванні зв’язку.

Техноногія кидка проста. Перший крок. Робиться оголошення про поновлення зв’язку при поповненні на будь-яку суму. (про термін поновлення оператор мовчить) Крок другий. Абоненти починають масово платити дрібні суми. Крок третій. Гроші заморожуються, абоненти не отримують послуг. А обуреним абонентам, які повірили національному оператору, радять почекати декілька діб, поки будуть поступово введені в дію нові правила.

Нагадаю. Напередодні Київстаром було оголошено, що від 19 серпня для поновлення зв’язку безконтрактним абонентам достатньо поповнити рахунок на будь-яку зручну для них суму замість обов’язкових 40, як було раніше. В результаті абоненти, які перевели менше 40 гривень, поставлені у кількадобову чергу. Вони і послуг не отримують, і втратили гроші на той час, поки Київстар «вводить у дію акцію». Поки що мова йде про декілька днів.

 

Vitaly Manko

Коментарі вимкнені.