Захисники отримали перед Новим роком передачу від тернопільських студентів (відео)

У ТНПУ тривала благодійна акція «Допоможи воякам у зоні бойових дій. Вони воюють заради нашого миру та життя». Її наприкінці грудня ініцювали та втілили профспілковий комітет працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Ми  зібрали теплі речі, ковдри, продукти харчування, солодощі, а також кошти в сумі 7 тисяч 665 грн. Із цих коштів було закуплено ліки:  противірусні препарати, антибіотики, знеболюючі  – всього на  на суму 2003,22  а також закуплено  12  комплектів термобілизни, теплі шапки, рукавиці, нижня білизна, шкарпетки, цигарки.

Наші бійці, які перебувають зараз на підступах до м.Донецьк, щиро дякували співробітникам університету та всім, хто взяв участь у зборі допомоги хлопцям!

– Нам дуже приємно отримати гостинці перед Новим роком, побільше би таких людей, спасибі, що не забуваєте про нас! – лунали в телефонній трубці щирі слова бійця.

Колектив університет уже не вперше допомагає захисникам Вітчизни.  Але на Сході неспокійно, тому ця акція триває !

Ті, хто хоче допомогти нашим солдатам, але не встиг цього зробити з певних  причин, поділіться вашим теплом! Допомогти можна одягом, продуктами харчування, грішми, тощо.

Коментарі вимкнені.