Закон – один для всіх, – з понеділка частина Тернопільщини житиме в режимі посилених протиепідемічних заходів

З понеділка частина області житиме в режимі посилених протиепідемічних заходів. Відповідне рішення сьогодні прийняла регіональна комісія з питань ТЕБ та НС.

Це означає, що на територіях, які входять у червону зону епіднебезпеки заборонено відвідування закладів освіти, роботу громадського транспорту, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів, – каже очільник області Володимир Труш.
 • Заходи жорсткі, але для цього є серйозні підстави. Вони рекомендовані не тільки МОЗ та урядом, а й ВООЗ. Так коронавірусу протидіють всі країни світу.
На сьогодні маємо в області майже 3,5 тис. хворих на COVID-19. 178 осіб – у важкому стані.
Середня заповнюваність лікарень – 56,1%. А по окремих закладах, зокрема, у Тернополі – 90%.
 • Нам важливо зараз розірвати ланцюг поширення, як ми зробили це у квітні-березні.  Заклади охорони здоров’я готові для надання допомоги. У нас є засоби захисту, апарати ШВЛ, кисневі маски, але в нас може виникнути проблема з медичним персоналом. Понад три сотні лікарів – інфіковані.
  Головним лікарям дано доручення збільшити кількість ліжок, приєднаних до кисню.
  Автотранспортні підприємства у цей період мають забезпечити довіз працівників критичної інфраструктури.
  Управління Держпродспоживслужби посилить контроль за дотримання умов та режиму роботи суб’єктів господарювання.
  ‼️Хочу зазначити: закон – один для всіх. І ми повинні його дотримуватися. Місцеві комісії можуть лише посилювати заходи, а не послаблювати їх. Недотримання постанови державної комісії є порушенням закону. Політичні ігри окремих органів місцевого самоврядування є дуже небезпечними у теперішній ситуації і можуть призвести до непоправних втрат, – наголошує очільник області.

Нагадаємо, В Україні оновили зони зараження.  До червоної зони потрапили міста Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони. 

Нове епідзонування почне діяти 7 вересня.

Попри рішення уряду, Тернопіль житиме у звичному режимі у “червоній” зоні, про це повідомила міська влада на засіданні міського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом 4 вересня.

-1 thoughts on “Закон – один для всіх, – з понеділка частина Тернопільщини житиме в режимі посилених протиепідемічних заходів

 • 20:31 | 5.09.2020 о 20:31
  Permalink

  Мер Тернополя дуже відчув себе великим правителем, а за смерті людей відповість він??? А поліція Борщова ні один автобус ніколи не повірила, а деякі водії автобусів кажуть людям в масках, ” для чого вона вам потрібна”. Хоть би одного оштрафували, і порядок був би.

Коментарі вимкнені.