Завдяки учням ТЗОШ№3 спортивний клуб Лілії Проць наче перетворився на штаб Євромайдану (фото)

Два дні, 17-18 грудня один із залів клубу “СПОРТ-КЛАС” був схожим на штаб тернопільського Євромайдану: пакети з крупами, печивом, цукерками, стоси книжок, канцтоварів, дитячих ігор, гори м’яких іграшок. Таку колосальну допомогу в рамках акції Подаруй тепло та радість дітям надали учні ТЗОШ №3. Усі їхні подарунки тернопільська чемпіонка світу Лілія Проць сьогодні передасть частині сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах.

Так, 19 грудня о 16.00 в Тернопільському міському центрі соціальних служб для дітей та молоді, що на вул.Медовій, 3 Ліля особисто передасть пакунки від Миколая десятьом сі’мям, які стоять на обліку в міській раді. Завтра, 20 грудня отримають подарунки і інші сім’ї. Загалом у списку їх є 39. Більшість з них – багатодітні.

“Погляд” та Ліля Проць уже не вперше допомогають тернополянам, які стоять на обліку в Тернопільському міському центрі соціальних служб для дітей та молоді. Минулоріч, спільно з учнями третьої школи під керівництвом соціального педагога школи Вікторії Лаюс школярі долучилися до збору подарунків для тридцяти сімей.

До слова, ТЗОШ №3 приймає участь не лише у благодійному проекті “Подаруй тепло та радість дітям”. Кабінет трудового навчання у школі вщент забитий пакунками з благодійною допомогою для різних організацій, притулків, сиротинців та громадських організацій Тернополя, розповів “Погляду” член клубу ФСК “СПОРТ-КЛАС”, який власним автомобілем перевозив подарунки для нашої акції.

Організатори акції щиро дякують школярам ТЗОШ №3 та їхнім батькам за розуміння, жертовність, тепло, яким вони поділилися з тими, хто зараз так цього потребує. Віримо, що ваше добро повернеться до вас сторицею.

       

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд” 

-1 thoughts on “Завдяки учням ТЗОШ№3 спортивний клуб Лілії Проць наче перетворився на штаб Євромайдану (фото)

Коментарі вимкнені.