Завтра у Скарлет О’Хара перетвориться тернопільська чемпіонка світу Лілія Проць

Завтра у Тернополі подія, якої в нашому місті ще не було, та й у цілому світі таке трапляється не щодня. Сильна, міцна та активна Чемпіонка світу з жиму штанги лежачи Лілія Проць, постане перед гостями Тернопільського центру комунікацій у незвичному для неї, та й спортсменів зокрема, образі – романтичної леді у вечірній сукні.

Кросівки замінить на підбори, спортивний костюм – на чорну сукенку в стилі Скарлет О’Хара, а на шию повішає елегантні прикраси, а не 61 медаль за перемоги. Ліля розповіла «Погляду», що востаннє так одягалася ще в 2009-му.

Усі бажаючі можуть побачити це незвичне перевтілення на власні очі. Для цього варто лише завітати 7 вересня о 16.00 до Тернопільського центру комунікацій (вул.Й. Сліпого, 7, ТЦ «Атріум», 4 поверх).

Обов’язковою умовою ліричного спілкування за горнятком спокусливого напою – кави, є такий же ліричний дрес-код. Початок осені, та день фізичної культури та спорту – чудовий привід дівчатам витягнути з шафи вечірні сукні, а хлопцям – краватки, та зануритися в атмосферу вишуканості і загадковості.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Завтра у Скарлет О’Хара перетвориться тернопільська чемпіонка світу Лілія Проць

 • 18:57 | 6.09.2012 о 18:57
  Permalink

  а в чому полягає сенсаційність цієї, (навіть важко назвати) “події”?

  • 22:32 | 6.09.2012 о 22:32
   Permalink

   у тому, що Ліля Проць завжди ходить лише в штанях 😉

  • 23:43 | 6.09.2012 о 23:43
   Permalink

   щось буде цікаве відбуватись мабуть. прийти не вийде, прочитаю в новинах))

Коментарі вимкнені.