Завтра у Тернополі відкриють “Квартиру 46”, де пригощатмуть півниками і чаєм

Завтра в «Бункермузі» виставку картин в техніці олійного живопису відкриватимуть зовсім не олією і не розбиванням пляшки шампанського об двері підвалу. А пригощанням цукровими півниками на паличках.

Молода художниця  Ася Саламон представить на розсуд земляків свою “Квартиру 46”. Таку символічну назву збірка з 24-ох картин отримала не дарма.

–          Все просто: з цієї квартири, мабуть, все і почалося, – каже Ася. – А знаходиться вона у мальовничому містечку серед гір – Косові, тут я зараз навчаюся і проживаю, тут же приходить натхнення і творяться роботи…

Допомогає Асі в облаштуванні позитивної та творчої атмосфери в «БункерМузі» відома в мистецьких колах Тернополя Дарця Цукерман.

–           Хочеться запросити людей на виставку, бо в нашому місті і так проводиться не вельми багато мистецьких подій. А тут – позитив, краса, музика з вінілів, чай з печивом, цукрові півники, затишна “крвартирно-лампова” атмосфера, ну і звичайно ж основне, задля чого все і робиться – картини, – поділилася з «Поглядом» Дарця.

Виставка поділятиметься на чотири сектори: “Роботи на шпалерах”, “Творчі композиції для думок”, “Етнобаби”, “Пленер на Черкащині”.

Відкриття «Квартири 46» відбудеться 16 червня, о 18.00 в галереї “БункерМуз”, б-р Шевченка, 1а. Вхід вільний. Вихід – тільки з цукровим півником в руках. Картини можна буде переглянути до 30 червня.

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.