Завтра у Тернополі зросте тариф у тролейбусах та маршрутках

Вартість проїзду у міському громадському транспорті Тернополя збільшиться з 20 грудня — тариф у тролейбусах, автобусах та маршрутках зросте на одну гривню.

Як пише«За Збручем», платити більше будуть тільки ті пасажири, які розраховуються готівкою або безконтактною банківською карткою чи пристроєм з технологією NFC. Для них тариф становитиме шість гривень у тролейбусі та сім у маршрутках та автобусах.

Для власників персоніфікованих електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» та неперсоніфікованих електронних квитків тривалого користування вартість проїзду не зміниться і становитиме п’ять гривень в електричному транспорті та шість в автомобільному.

Нагадаємо, 1 листопада у Тернополі майже вдвічі підвищили вартість проїзду в громадському транспорті. Разова оплата готівкою у тролейбусі становила 8 гривень, у маршрутці — 9 гривень. Це викликало обурення мешканців – на знак протесту проти підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті вони блокували рух у центрі міста, перекривши три центральних вулиці. Загалом на протест вийшли дві тисячі містян.

Під тиском міська влада заявила, що скасовує підвищення тарифів, однак цим були невдоволені перевізники і наступного для вони не випустили свій транспорт на маршрути, що призвело до колапсу у місті.

Міський голова Тернополя Сергій Надал тоді заявив, що згодом оприлюднить детальні розрахунки.

ZAXID.NET

Коментарі вимкнені.