Жителів Тернопільщини заохочують подавати креативні ідеї

Відділ туризму Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Національним заповідником «Замки Тернопілля» оголосили початок обласного конкурсу на кращу ідею промоції туристичної привабливості історичних міст та містечок Тернопілля. Мета конкурсу — популяризація історичної, культурної спадщини Тернопільської області.

«Ми хочемо знайти й відібрати найкращу ідею щодо туристичної промоції міст та містечок на теренах області, що є цікавими та значущими в історичному плані, — зазначив начальник відділу туризму Назар Яворський.
До участі запрошуються всі охочі жителі Тернопільщини та гості нашого краю, молодь віком від 16 років, громадські об’єднання, навчальні заклади, а також територіальні громади. Переможців визначать у номінаціях: «кращий відеоролик»; «краще слайд –шоу» (кращий фоторяд) — фотографії об’єкту в кольоровому зображенні, роздільною здатністю не менше 300 dpi.; «кращий аудіоролик»; «кращий туристичний плакат».

Зміст промоматеріалів повинен бути орієнтований на заохочення відвідування міста, містечка, селища потенційними туристами та гостями.

Прийом заявок до участі в конкурсі — із 3 жовтня по 1 грудня. Дата визначення переможців досить символічна — 19 грудня, у День Святого Миколая, який являється покровителем всіх мандрівників.
Тривалість аудіо та відео промоматеріалів має бути від до 3-х хвилин. Всі роботи подаються на цифрових носіях інформації (CD-R, CD-RW). Один учасник може подати необмежену кількість заявок у різних номінаціях.

Форма заявки для участі у конкурсі розміщена на офіційних веб-сайтах організаторів конкурсу – Відділ туризму обласної державної адміністрації (http://www.ternotour.com.ua/ ), Національний заповідник ,,Замки Тернопілля”
( http://nzzt.com.ua/news.php ). та на сторінці ,,Тернопільщина туристична” (www.facebook.com/ternotour/?fref=ts )
Конкурсні роботи подаються на розгляд в друкованому вигляді або на електронних носіях за адресою: 46021, відділ туризму Тернопільської обласної державної адміістрації, вул.Грушевського, 8 та можуть бути надіслані на електронну скриньку tourism.toda@gmail.com.

Коментарі вимкнені.