Важливі ініціативи, які стосуються медичної складової програми, запропонував депутат від ВО «Свобода» Володимир Стаюра

staura– Вважаємо, що в цій програмі треба більше уваги звернути на забезпечення медичними аптечками, медичними препаратами, а також навчанню військово-тактичній медицині. Це надзвичайно важлива річ, тому що фактично багато втрат на фронті можна було б уникнути при наявності необхідних медичних препаратів, вчасному та якісному наданню першої медичної допомоги бійцям – зазначив обранець.

Володимир Стаюра переконаний, що правки стосуються не лише фронту, але й мирних територій.

– Питання медицини важливе і для загонів територіальної оборони, і для військових частин, які дислокуються тут, на мирній території, – зауважив «свободівець». – Тому що надання першої допомоги потрібне не тільки на фронті, але й на дорозі, коли з людиною щось стається, в дуже багатьох місцях, де ми втрачаємо людей, а могли б надати якісну першу медичну допомогу і врятувати життя.

Депутат-свободівець також зазначив, що вже є домовленість з людьми, які навчали військово-тактичній медицині на передовій, проводити тренування і тут. Також ця тема згодом буде і в шкільній програмі, щоб учні з дитинства знали, як можна врятувати себе чи товариша.

Коментарі вимкнені.