Зірковий студент з Тернополя відкрив таємниці 2013 року

Закінчується 2013 рік і так багато в ньому сталося, що здається він був вічний )) В цьому році я і високо взлітав, і сильно падав! Але плюсів було занадто багато, щоб помітити це незначне падіння )) Якщо детально, то:
– Визначив для себе головне, що співати англійською – це круто, але заспівати українською і щоб це слухалося достойно – ще крутіше!
– Працював днями і ночами,аби пройти близько 6 кастингів на “Нову Хвилю”, де щоразу доводив, що наразі сильніший і достойніший поїхати в Юрмалу, аніж хтось інший!(Так, у фіналі не повезло… Але ж треба десь програти, щоб потім голосно виграти)
– Здобув повагу від Ігоря Крутого, Олександра Ревзіна, Ігоря Матвієнко як автора, а це для мене багато чого вартує!
– Співав на сцені з такими зірками як: Тіна Кароль, Кеті Топурія, Тамара Гвердцителі,Валерій Меладзе, Ігор Крутий, Лайма Вайкулє, Борис Моїсеєв (в останній його пісні навіть звучить мій бек-вокал)…
– Написав кучу пісень, які Ви згодом почуєте у альбомі! Пісні “Мамо” і “Все файно є” були на вершинах хіт-парадів, а “Let Me Free” до цих пір грає на Hit Fm, Lux Fm, Gala Radio, як пісня від виконавця “Addy V”, і мало хто знає, що це я )))
– Зняв 3 відеокліпи, два з яких Ви бачили, а третій буде опублікований в січні, яким я особисто тішуся))
– В день Незалежності України, заспівав гімн разом з оркестром Збройних Сил на Хрещатику!
– Став бронзовим призером Вищої Української Ліги КВН з “VIP-Тернопіль”!
– Став номінантом на головну музичну премію країни “Yuna” як “відкриття року”, фінал якої буде у березні! – Але головна подія для мене у 2013 році відбулася у вересні!
Я – ОДРУЖИВСЯ! ))
Тепер маю сім’ю, з якою хочеться перевершувати минулорічні досягнення і прагнути до кращого життя!
Чого і Вам бажаю! Нехай Ваші плани реалізуються, знайдуться нові вершини, а вдома завжди чекає кохана людина! З наступаючим Новим Роком!

Щиро Ваш, Аркадій Войтюк!

Коментарі вимкнені.