Знайомство зі штурмовиком у Тернополі

23 грудня  відбулась передноворічна презентація нового авто від TOYOTA у Тернополі. Паралельно презентація відбувалась ще у 26 містах України. Своїх клієнтів цей автосалон любить і поважає, тому й свято з нагоди презентації було неабияке.  Помпезна та пафосна вечірка із фуршетом, емоціями та подарунками. У руках кожного гостя красувався бокал шампанського і всі з нетерпінням чекали поки з-під білого атласу винирне новий компактний кросовер.  Але інтригу в автосалоні зберігали поки могли. На імпровізованій невеликій сцені гостей розважали танцівники в костюмах світо-роботів, перед входом в автосалон відбувалось фаєр-шоу, яке вражало не тільки тих хто прийшов на свято, але й автомобілістів  що проїздили повз.

Інтригуючий момент таки настав – перед прискіпливими поглядами потенційних власників постав новенький RAV 4. Вдосталь обдивившись і помацавши машинку  гості змогли посмакувати смачненьким та взяти участь у розіграші подарунків.

Toyota RAV4 сьогодні — це законодавець автомобільної моди та інноваційний еталон класу компактних SUV. Концепт бренда Toyota RAV FOUR був показаний світу ще в 1989 році в автосалоні у Токіо. А вже з 1994 року розпочалося серійне виробництво даної моделі. Саме з тих пір, вже протягом більше ніж двох десятиліть, RAV4 впевнено посів та утримує лідируючі позиції у сегменті компактних кросоверів. Перше покоління RAV4 позиціонувалося як молодіжний автомобіль для активного відпочинку, звідси і походження назви (Recreation Active Vehicle), а цифра «4» вказує на постійний повний привід. На ринку України Toyota RAV4 представлений з 2,2-літровим дизельним двигуном, 2,5- і 2,0-літровим бензиновими силовими агрегатами, що відповідають стандарту Євро 5, у п’яти варіантах комплектації на вибір.

За додатковою інформацією щодо нового Toyota RAV4, включаючи ціни, звертайтеся, будь ласка, в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс», тел. (0352) 405 888.
http://www.kristal-motors.toyota.ua/novini/nastala-era-novogo-toyota-rav4.htm

Коментарі вимкнені.