Зухвале пограбування у Тернополі

Із заявою про відкрите викрадення майна до правоохоронців Тернопільського відділу поліції звернувся водій таксі. Чоловік пояснив, що пасажир, якого він підвозив не те, що не розрахувався за проїзд, а пограбував його.

Як встановили правоохоронці, послугами таксі, за кермом якого був потерпілий, напередодні пограбування скористалися троє молодих людей – двоє чоловіків та дівчина. Пасажири одразу виявилися підозрілими, адже точно не могли вказати адреси висадки: то їм до Петриків потрібно було доїхати, то до залізничного вокзалу.

Зійшли на станції, проте грошей не заплатили, а попросили зачекати. Та раптом один з молодиків повернувся, відкрив передні дверцята і вхопив гаманець водія. Зі слів потерпілого, у нього відкрито викрали півтори тисячі гривень та сотню американських доларів.

За фактом пограбування (частина перша ст. 186 ККУ) одразу було розпочато кримінальне провадження. Наступного дня правоохоронці встановили особу, що вчинила злочин. Ним виявився 25-річний житель Підволочиського району

Коментарі вимкнені.