Звернення Сергія Надала – це плювок всім тернополянам

Сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал підготував звернення до тернополян щодо неналежного прибирання міста. І щоб задобритись до містян, оголосив про безкоштовний проїзд у тролейбусах міста… Тернополяни цю звістку сприйняли неоднозначно і активно обговорюють це у соціальних мережах.

Олена Степанова: От, насправді… Реально. Це звернення – плювок всім тернополянам. Думає кинув кістку безоплатного проїзду в комунальному транспорті і всі забудуть про те що саме ти мер ( умисне не Ви, бо на Ви звертаються до людини яку поважають. ) винен у тому, що робиться у Тернополі. Вперше я звертаюсь до мера у такому тоні. Тебе можна порівняти із терористом, бо тільки терорист може довести найкрасивіший обласний центр Західної України до такого стану. Ти підніми свою сраку і спробуй пройтись по тротуарам. Ти винен у том, що зараз коїться у місті. І не тому що ти мав би чистити дороги, а тому, що ти знищив КП яке прибирало місто до 2012 року, ти запустив ті луцькі фірми-прокладочки, які вимили з бюджету біля 100 млн грн. Ти не мер, ти терорист, який нищить наше чудове місто.

Іван МарчукПослухав звернення (блеєння) Надала. В всьому винні підприємці які повинні бути покарані. А щоб лохи не подумали чогось поганого на нього самого , то він їх ощасливив тим, що лохи будуть тішитись і три дні їздити в тролейбусах на халяву.

Але питання. За чий рахунок банкет? Невже Надал , з рештою своїх керовніків, скинуться готівкою, що тримають вдома і заплатять “Тернопільелектротрансу”? Чи тролейбусники за ці три дні не будуть платити за електрику, комунальні послуги, зарплати працівникам, ремонтувати транспорт?
Сумніваюсь.
Традиційно потім все відшкодують з грошей самих лохів (ой, вибачаюсь, міського бюджету).

Ирина Белякова: Плачу… Від умілєнія конєшно ж. П.с. на зміну бруківці прийшов халявний проїзд тролейбусами. Хавайте, піпли(

Надія Бенькалович:   Нє, ну то просто П,,,Ц. моя дитина до 29 школи вже два дні тунелем пробивається, дякувати дяді Васі – з 21 садочку, що зробив той тунель, як вхід до садочку, а то певно як жабка б стрибав кучугурами. А ви, пане мер, кажете, “в першу чергу”…

Іванна Лазар-Виноградова:  Юхууу винних знайшли! І в нагороду за наші незручності нам дарують безкоштовний проїзд в тролейбусах до кінця тижня!!!! А може б краще адмін корпус взяв лопати в руки і почав, щось дійсно робити для того, щоб люди годинами не добирались з роботи додому і навпаки, а не знімали відео розпачу.

Natali PipkoВелике щастя іхати в троліку 3 години з центру на бам….зато безплатно блін…
Diana MalolietkinaДосі я ше досить позитивно була налаштована щодо Надала, а от тепер в мене одні емоції, ті шо з “пі”.

-1 thoughts on “Звернення Сергія Надала – це плювок всім тернополянам

 • 00:04 | 16.11.2016 о 00:04
  Permalink

  Для себе все,а Ви моі тернополяни ?А все у ваших руках,розчищайте дороги,тротуари і т.д.Працюйте!

 • 08:09 | 16.11.2016 о 08:09
  Permalink

  В Києві один хрен говорив: “Хто накидав сніг, нехай його і прибирає…”

 • 08:45 | 16.11.2016 о 08:45
  Permalink

  Де цей Надал ?Чому він не був присутній в мегапробці в Березовиці? Подивився б на роботу комунальних підприємств, як розчищені дороги , що проїхати не можливо, чи він появляється тільки там де бруківочку кладуть щоб попіаритися і знов бабульки полетять за нього голосувати.

Коментарі вимкнені.