Звернення військового комісара до тернополян

У місті Тернополі формується батальйон територіальної оборони на добровільній основі. Варто зазначити, що територіальна оборона є комплексом загальнодержавних, воєнних та спеціальних заходів, що застосовуються під час загрози або відбиття агресії з метою охорони та захисту державного кордону від посягань ззовні, забезпечення умов для надійного функціонування державних органів, мобілізаційного та оперативного розгортання військ (сил), охорони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора на території країни, а також радіаційного, хімічного, біологічного захисту військ і населення від наслідків аварій (зруйнувань) атомних електростанцій, об’єктів, небезпечних у хімічному відношенні, та підтримання режиму воєнного стану.
Всі свої функції особовий склад батальйону виконуватиме на території Тернопільської області. Проходити службу у ньому будуть виключно жителі Тернополя і області.
У цей нелегкий для країни час керівництво держави, області, міста, районів та Збройних Сил України приділяє максимум уваги Збройним Силам, зокрема й формуванню батальйонів територіальної оборони. Виділяються великі кошти для забезпечення їх створення і функціонування.
Але, на жаль, для повноцінного існування батальйону, забезпечення його життєдіяльності цього недостатньо… Потрібні значні кошти на переобладнання казарм, приміщень загального користування, місць зберігання зброї, сховищ для зберігання техніки та військово-технічного майна, продовольства.
Тому від імені керівництва Збройних Сил України, командувача оперативного командування «ПІВНІЧ» та від себе особисто звертаюся до вас, шановні жителі Тернопільщини, з проханням щодо надання посильної допомоги у формуванні батальйону територіальної оборони. Ваша лепта у цій справі – це посилення обороноздатності нашого краю, ваш спокій і гідні умови для виконання службових обов‘язків особовим складом військовослужбовців Тернопільщини, які у добровільному порядку проходитимуть службу у батальйоні територіальної оборони.

Для отримання інформації щодо походження служби у батальйоні, а також з пропозиціями щодо надання можливої допомоги звертатися за телефонами: 067 631 0429, 097 502 9612.

Для надсилання коштів:
Отримувач: ТООТ Червоний Хрест України
Код отримувача: 02940339
Розрахунковий рахунок: 26004700240920
Банк отримувача: ПАТ КБ «Правекс-Банк» у м. Києві
МФО 380838
Призначення платежу: Фонд підтримки українського війська та сприяння обороноздатності України.

Коментарі вимкнені.