Звільнення тернопільського ректора-тирана підтримала депутатська комісія облради

У середу, 24 лютого, спеціальна депутатська  комісія Тернопільської обласної ради одноголосно засудила дії колишнього директора училища ресторанного сервісу і торгівлі Каплуна, що знущався над учнями, та підтримала його звільнення.

Нагадаємо, депутатську комісію з приводу виявлення фактів порушення законодавства та зловживань керівництвом і працівниками училища ресторанного сервісу і торгівлі було створено 10 лютого. До її складу ввійшли представники усіх фракцій, в тому числі депутат від «Народного контролю» Орест Винницький.

Як повідомив Орест Вінницький, члени комісії вирішили досконало дослідити ситуацію в училищі – поспілкуватися із учнями та викладачами училища, обговорити відповідність займаним посадам керівників та працівників, вивчити моральний клімат у закладі тощо.

Варто зазначити, що журналісти та активісти «Народного контролю» вже близько місяця ведуть  незалежне розслідування цієї резонансної справи та добиваються справедливого покарання для керівника закладу.

«Людина яка робить такі ганебні вчинки по відношенню до дітей, не має права займати посаду директора навчального закладу. Це не виховання, а диктатура і насильство над дітьми. Я буду однозначно відстоювати сторону правди і боротися за справедливість», – заявив Орест Винницький на засіданні комісії.

 

Коментарі вимкнені.