Зима на носі, а на Тернопільщині комунальна техніка потребує ремонту

Як підготувати техніку, яку залучатимуть для ліквідації надзвичайних ситуацій в області, обговорили на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його провели 30 жовтня під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністарції Івана Крисак 

Як повідомив начальник управління ДСНС в області Віктор Маслей, техніка, яку використуватимуть для ліквідації надзвичайних ситуацій у зимовий період – застаріла і потребує ремонту

«Під час проведення навчань з реагування на надзвичайні ситуації в області під час осінньо-зимового періоду ми перевірили наявність, справність та кількість важкої техніки, – зазначив Віктор Маслей. – Вона – застаріла, тому потребує ремонту. Ситуація цього року ускладнюється тим, що ми не зможемо користуватись технікою сусідніх областей, так, як частину її направили в зону АТО».

Щоб забезпечити Тернопільщину справними машинами для ліквідації надзвичайних ситуацій під час зимового періоду, управлінню ДСНС потрібно 173 тисячі гривень. Їх запропонували виділити із обласного резервного фонду. Таке рішення підтримали на засіданні комісії.

«Сильні снігопади та замети – характерні для нашого краю. Дозволити собі придбати нову техніку ми не можемо через обмежені кошти, – констатував Іван Крисак. – Однак, підготовку до початку зими потрібно провести на належному рівні. Тому маємо привести наявну техніку в відповідний стан».

Коментарі вимкнені.