Депутат Тернопільської облради Ярослав Захарків поїхав у відрядження закордон і не повернувся

Депутат Тернопільської обласної ради, ексголова фракції «Слуга народу» та ексзаступник начальника Служби з відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області Ярослав Захарків під час війни виїхав з України. Про це пише Politerno.

Розпорядження № 473-к/тм «Про відрядження депутата Тернопільської обласної ради Захарківа Ярослава Петровича у місто Алсмер (Королівство Нідерландів)» Ігор Сопель підписав ще 21 грудня 2023 року.

Формулювання – з метою налагодження тісних економічних зв’язків і виявлення нових можливостей співпраці з українськими компаніями та отримання допомоги. Підстава – запрошення голови Ради організації Express Flowers Holland BV (Алсмер, Королівство Нідерландів) від 25 жовтня 2023 року. В Україну з цього відрядження пан Захарків не повернувся.

Слід зазначити, що від’їзду депутата за кордон передувало його дивне та несподіване звільнення 19 вересня 2023 року з посади заступника начальника Служби з відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області за згодою сторін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *