Михайло Головко постане перед судом за вимагання

27 лютого 2024 року прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього голови Тернопільської обласної ради в проханні надати та одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера.

Як вже повідомлялось, у червні 2023 року голову Тернопільської обласної ради було викрито на одержанні понад 600 тис. грн. Ці кошти посадовець вимагав за узгодження та включення в перелік об’єктів, які потребують фінансування за бюджетні кошти, виконаних робіт з капітального ремонту дороги місцевого значення, а також подальше підписання актів виконаних робіт комунальним підприємством Тернопільської обласної ради.

Дії колишнього посадовця кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 та ч. 1 ст. 263 КК України.

Нагадаємо, що у червні 2023 року на вимаганні від цього ж підприємця майже 2 млн грн було викрито також двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації. Матеріали стосовно них 10.01.2024 були виділені в окреме провадження, досудове розслідування в якому триває.

📌Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі вимкнені.