Нардеп з Тернополя вирішив приховати елітне авто та маєток за понад 250 тис.у.о.

“Слуга народу” представник від Тернополя у Верховній Раді України Володимир Гевко подав декларацію за 2023 рік, але “забув” там написати, що їздить на елітному авто Porsche Cayenne, а ще має дорогий такий маєток під Тернополем, із басейном, за мінімум 250 тисяч доларів.

Володимир Гевко засвітив свій Porsche Cayenne, як привозив гуманітарну допомогу в Більче-Золотецьку лікарню. Потім, щопправда, фото з цією машинкою всюди повидаляли із соціалок. Авто по документах записана на одного тернопільського пенсіонера, який мешкає в “панельці”. Але однофамілиця того чоловіка є Анастасія Лялик із тернопільського вишу, де колись працював нардеп.

А з хатою у Смиківцях у Гевка вийшов цілий детектив. Спочатку право оренди оформили Ольгу Гевко, жінку депутата, а власником був Петро Будзанівський, потім – Юрій Гоц. Його дружина – власниця землі навпроти маєтку Гевків. А дружина депутата-втікача в Нідерланди Захарківа із Гоц – співвласниці фірми “Флеш флаверс”. До речі, абисьте знали – Ярослав Захарків є кумом нардепа Гевка.

Ще одна родина Гоців живе у Теребовлі, а їхній син одружився з Іриною Будзанівською, родичці того Будзанівського, на якого оформлений маєток Гевка у Смиківцях.

Той маєток раніше теж мандрував від власника до власника. Спочатку ним володіла Надія Демборинська, тоді Юрій Гоц, тоді юрист Олександр Ходневич, який нарешті продав обійстя з басейном фірмі Ольги Гевко «Навчально-консалтингова компанія «Профі-центр». А далі слуга взявся переписувати майно на вище названих осіб.


Джерело: Політерно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *