План Юрія Фартушняка, як відібрати владу у тернопільських депутатів, провалився?

Пройшло більше як півроку від однієї цікавої події. Ту подію вже ніхто і не пригадує. Її суть полягала у захопленні міським головою повної одноосібної влади в Тернопільській міській раді.
Кажуть, що ще на початку року Юрій Фартушняк, який у Файному місті отримав кличку «Психотроп» (пригадайте чорну кампанію проти ЗМІ, яка пройшла на “Ух-радіо” і в якій стверджували що газета про земельні дерибани оброблена психотропною речовиною), – політтехнолог Сергія Надала нарадив як можна нахабно і водночас “демократично-по-європейськи” відібрати владу у щойно обраних депутатів.
Міський голова у одному з перших своєї виступів нової каденції заявив, що тепер визначальний вплив на прийняття рішень матимуть не депутати, а “експерти”! А хто є експерт, а хто не є – буде визначати головний «експерт» міста – Сергій Надал.
Ось новина з сайту міськради – http://www.rada.te.ua/novyny/42699.html

ЦИТАТА:
«Тернопіль – перше місто в Україні, де при міській раді створюються експертні ради із числа фахівців у певних сферах життєдіяльності міста. Саме їх висновки будуть враховані при прийнятті рішень під час сесії міської ради чи засідання виконавчого комітету, а також експерти надаватимуть власні пропозиції та оцінку кадровим призначенням.
Під час першої зустрічі експерти та міський голова Сергій Надал домовилися спільно підготувати Положення «Про експертні ради», в якому будуть враховані пропозиції та побажання експертів.
«У Тернополі стартує унікальний проект для України, який уже давно успішно реалізовується у провідних європейських країнах – створення експертних рад. Відтепер при управліннях та відділах міської ради будуть збиратися фахівці, які надаватимуть свої пропозиції щодо того, як повинно розвиватися місто, допомагатимуть при розгляді проектів рішень сесії під час депутатських комісій, інформуватимуть громадськість про наслідки певного рішення та надаватимуть власні рекомендації щодо розвитку галузі, – розповідає очільник Тернополя. – Дуже важливо, що саме експерти будуть рекомендувати тих людей, які повинні управляти певним напрямком у Тернополі. Наприклад, керівника освіти будуть призначати освітяни, керівника охорони здоров’я – медики».»

Уся ця хитромудра схема супроводжувалась шаленою медійною підтримкою на “українських хвилях” та куплених ЗМІ.

Чи то політтехнологи, чи може спічрайтери Надала, ймовірно, самі не зрозуміли, якого ляпаса та демонстративного приниження завдають народним обранцям-депутатам, розкручуючи тему «п’ятої влади». Хоча, зважаючи на те, що Сергія Віталійовича теж, як не крути, вибирали люди, може б то депутатам чи, приміром, губернатору, піти по тій же «схемі»: замість діючого мера призначити «експерта» і пафосно назвати це народовладдям?
Але, треба віддати належне, депутати зорієнтувались в ситуації і не переймались «експертними думками» кишенькового експерта.
У результаті, тема експертних рад взагалі зникла з порядку денного, а якщо і виринає, то існує в паралельній реальності в голові жалюгідного політтехнолога.

Коментарі вимкнені.