Хто подав в суд на рішення тернопільських депутатів?

6 вересня відбулося перше засідання депутатської комісії згідно рішення останньої сесії Тернопільської міської ради щодо скасування рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 29.06.2016р. №562 про затвердження результатів конкурсу з вибору інвестора для будівництва та облаштування торгових приміщень на земельній ділянці за адресою: вул. Живова у м.Тернополі та визнання переможцем конкурсу ТОВ «спілка підприємців”.
Це було організаційне засідання, на якому затвердили персональний склад комісії, вибрали голову, заступника, окреслили головні завдання комісії, заслухали передісторію проблеми та розглянули звернення підприємців. В комісію ввійшли керівники усіх фракцій (Володимир Місько , Андрій Грицишин, Петро Ландяк, Володимир Бліхар, Святослав Півторак, Андрій Артемович), секретар ради Віктор Шумада та депутати, котрі мали бажання взяти участь в роботі.
Головою комісії було обрано керівника фракції ВО “Свобода” Романа Навроцького, заступником Наталю Шоломейчук.

  •  Ми будемо стояти на стороні закону і в законний спосіб захищати підприємців, котрі стали заручниками такої ситуації.
    Ми повинні грунтовно розібратися і на черговому засіданні міської ради доповісти депутатському корпусу про стан виконання рішення міської ради.
    Нам стало відомо, що є уже позов до суду переможця конкурсу до міської ради, начебто що ми не законно скасували угоду. Я хочу зазначити, що якщо хтось думає що через суди зробить справу, то глибоко помиляється. Депутати можуть зібратися на позачергову сесію і знову прийняти таке рішення.
    Комісія вирішила запросити на наступне засідання начальника управління земельних ресурсів, архітектора, начальника юридичного управління, а також усіх, хто був причетний до підготовки та підписання угоди, розповідає Роман Навроцький.

Подейкують, що до цієї справи причетний екс-заступник міського голови Сергія Надала – Володимир Камінський.

-1 thoughts on “Хто подав в суд на рішення тернопільських депутатів?

Коментарі вимкнені.