Депутат Іван Сороколіт закликає депутатів та членів виконкому тісно співпрацювати на користь громади

Депутат Тернопільської міської ради Івано Сороколіт під час вчорашнього пленарного засідання закликав новообраних депутатів та членів виконавчого комітету тісно співпрацювати на користь громади.

Народний обранець зауважив, що у цьому скликанні міської ради немає ворогів. Тому немає жодних перешкод для повноцінної роботи представницького органу Тернополя.

«Ми отримали справжню перемогу. У залі немає ні комуністів, ні «Партії регіонів», ні «Опозиційного блоку», ні інших антиукраїнських перевертнів!, – сказав пі час свого звернення Іван Сороколіт. – Ворогів немає! Усі свої! Частина з нас особисто знайома між собою. Я радий бачити у залі свого багаторічного друга Назара Зелінку з партії «Самопоміч», Віктора Шумаду з «Блоку Петра Порошенка», з котрим знайомий ще з часів його роботи в «Адмінтехінспеції», успішного управлінця Михайла Ібрагімова, отця Володимира Гринду з «Батьківщини», Андрія Ткаченка з «Громадянської позиції», Андрія Шкулу, котрий проводив, м’яко кажучи, не завжди приємні для міської ради журналістські розслідування, у тому числі, по діяльності комунального підприємстві, котре я очолюю, Лупака Сергія, роботу якого як голови ОСББ я ставлю в приклад своїм виборцям. Цей список можна продовжувати.

Ми ті, кому люди повірили найбільше. Причому як через загальну партійну підтримку, так і кожного з нас як окрему особу.

Гадаю, кожен з присутніх радів своїй перемозі на виборах. Адже нас 42, а змагалось більше як 600.

Але попереду набагато складніше випробування – виправдати довіру. Через 5 років або й менший відрізок часу знову будуть вибори і виборець нам ставитиме оцінку. На кожних виборах той, хто був депутатом у попередньому скликанні, більше звітує, а ніж знову обіцяє. Зізнаюсь, я дуже радий, що добре склав екзамен у своїх виборців. Переконаний, що неймовірно позитивні емоції переживали повторно переобрані депутати-мажоритарщики Марія Баб’юк, Олег Климчук, Михайло Сиротюк, а також міський голова Сергій Надал.

Колеги, зауважте, що більшість з 60-ти депутатів попередньої ради були не проти переобратись повторно. Переобралось лише кілька!

Щиро бажаю Вам, моїм новим колегам-депутатам, наступної, повірте, ще важливішої перемоги – виправдати довіру виборців і бути переобраними знову!

Запевняю, що перемогти вдруге на добрих обіцянках або через везіння не вийде!

З власного досвіду скажу, що це дуже складно, але можливо. Це займає неймовірно багато часу і сил щодня. До прикладу, лише на особистий прийом за 5 років до мене прийшло понад 2000 виборців. Вирішити всі проблеми людей або налагодити надійний механізм їх автоматичного вирішення – неможливо. Постійно з’являються нові і нестандартні ситуації.

Що ж потрібно робити? Простого рецепту немає.

Але є базові речі. Однією з них є, на мою думку, якісна та системна робота депутата з виборцем (у тому числі, депутатська приймальня) – налагодження ефективних місточків в комунікації між владою і виборцем.

Також варто не забувати, що зараз ми маємо кілька виборчих округів або з двома депутатами або без депутатів. Висловлю пропозицію, щоб ми зуміли взяти шефство над кожним округом. До прикладу, Андрій Шкула та Іван Зінь з 9-го округу, надіюсь, домовляться по співпрацю на благо виборців з округу №7. А Роман Навроцький та Андрій Ткаченко з округу №36 допомагатимуть виборцям і з округу №35.

Але для результативної роботи якісного зв’язку депутат-виборець – замало. Далі усе залежить від наступного елементу ланцюжка – між депутатом і виконавчими органами влади.

Ми вже обрали виконавчий комітет Тернопільської міської ради. Тому закликаю їх (членів виконавчого комітету) зрозуміти та пам’ятати виняткову важливість постійного та тісного взаємозв’язку з депутатським корпусом. Бо за кожним депутатом стоять його виборці, зі своїми проблемами та проханнями. І тільки задовільнивши потреби тернополян – наших виборців – ми зможемо називати себе успішною командою у владі.»

Нагадаємо, Іван Сороколіт вже вдруге став депутатом Тернопільської міської ради. На своєму виборчому окрузі №37 він набрав рекордну кількість серед всіх новообраних депутатів

Тернополяни

Коментарі вимкнені.