Депутатство Степана Барни знову під питанням

Ми постійно слідкуємо за тернополянами, які можуть стати народними депутатами.
Нещодавно ми писали про те, що керівник виборчого штабу “Блоку Петра Порошенка” Степан Барна має шанси отримати депутатський мандат, якщо частина депутатів в партійному списку перед ним підуть працювати у виконавчу гілку влади та складуть свої повноваження (https://poglyad.te.ua/polit_peregony/yak-yatsenyuk-proshtovhuje-v-nardepy-barnu-i-pobera/).
Двері Парламенту закрилися перед самим носом Степана Степановича після того, як перший номер виборчого списку “Блоку Петра Порошенка” Віталій Кличко відмовився від депутатства та залишився працювати міським головою Києва.
Сьогодні ситуація знову змінилася не в користь С.Барни.
Після того, як в Коаліції погодилися підтримати кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду голови Верховної ради України, стало зрозуміло, що складати депутатський мандат він не збирається.
Тепер для того, щоб стати нардепом, Степану Барні треба чекати, щоб хтось з його попередників у списку пішов працювати в Уряд. Найімовірніше, це може бути Сергій Квіт – на посаду Міністра освіти.
Для іншого тернополянина – Ігоря Побера – депутатство залишається недосяжним, бо для його проходження в Парламент, скласти повноваження повинні щонайменше 3 з тих, хто стоїть перед ним у партійному списку.

Коментарі вимкнені.