До Тернополя їде Садовий

Міський голова Львова, міста, яке називають найбільш європейським в Україні, завітає до Тернополя в дообідню пору 22 жовтня.

Співзасновник та лідер “Об’єднання “Самопоміч” приїде, аби розповісти про свій досвід розвитку місцевого самоврядування. Львів останніми роками змінюється шаленими темпами. Його дорогам, громадському транспорту, культурному розвитку, а головне — доступності міських чиновників, які прислухаються до волі громади, можна лише позаздрити.

Тернополяни зможуть не лише почути Андрія Садового, а й поспілкуватися з ним, адже міський голова сусіднього обласного центру проведе декілька зустрічей з тернополянами. Віповість на запитання не лише журналістів, як робить більшість чиновників, щоб не потрапити в незручне становище, а й звичайних городян. Одна із зустрічей розпочнеться об 11.00 в драмтеатрі імені Т. Шевченка.

Андрій Садовий цікавий не лише своїм успіхом у межах Львова. Новим для українців є й погляди відомого львів’янина на політику. Приміром, в “Об’єднанні “Самопоміч” немає жодного (!!!) колишнього депутата парламенту чи високопосадовця. Сам же лідер “Самопомочі” вписав своє прізвище не в першій, прохідній десятці виборчого списку, а на 50-му місці. “Візьми і зроби” – принцип Садового та „Самопомочі”, відповідно до якого і діє політик. Щоб дізнатися, чи вдається йому це, — просто завітайте до Львова або… прийдіть на зустріч з Андрієм Садовим.

 

Коментарі вимкнені.