Хто бреше: Барна чи Кайда?

Зовсім недавно представник Блоку Петра Порошенка у Тернополі Степан Барна заявив, що політсила не погоджувала кандидатів з іншими партіями та немає спільноі кандидатури. А в ніч на суботу Олексій Кайда заліпив весь Тернопіль бордами, на яких присвоів собі титул “єдиного погодженого”.

Степан Барна мовчить як партизан, а у приватних розмовах каже, що ні слухом, ні духом нічого не відає про погодженість Кайди, але про всяк випадок запросив інструкціі з Києва. Між тим Кайда вочевидь таки злякався. Адже цей депутат реальео нічого не зробив. Тож може розмахувати лиш “погодженістю”.

Нас знову хочуть грубо обдурити. Схоже Майдан нічого не навчив місцевих “авторитетів”. Брехня звичний інструмент. То хто з вас брехун пане Степане та пане Олексію? Чи може обидва? І для чого нам такі, хто без інструкціі з Києва навіть мукнути не може?

Гнат Тарківський, tenews.te.ua

 

-1 thoughts on “Хто бреше: Барна чи Кайда?

 • 23:42 | 16.10.2014 о 23:42
  Permalink

  Та сама “погодженість” є підтвердженою. І ми можемо легко зробити висновок хто збрехав. А Кайда молодець, що не піддається на провокації, а дотримується тих цілей, які поставив перед собою. Свій голос віддаю Кайді.

 • 23:56 | 16.10.2014 о 23:56
  Permalink

  Кайда людина чесна, тому вірити в те, що він не є єдиним погодженим кандидатом підстав нема!! А вірити просто словам конкурента – це не доказ!

 • 16:49 | 25.10.2014 о 16:49
  Permalink

  Барна взагалі куди вітер рейтингу, туди і він. Мені вже навіт цікаво яку політичну силу він буде представляти через 5 років))

Коментарі вимкнені.