Хто з тернопільських кандидатів в нардепи не боїться бути чесним

Громадський рух “Чесно” | Civic movement “Chesno” в Тернопільській області оголошує проміжні результати по підписанню моморандумів про співпрацю та виконання вимог доброчесності на #вибори2014. Станом на сьогоднішній вечір ми маємо з 5 тернопільських округів 5 підписантів меморандуму:
1. Віталій Максимов 163 округ
2. Тарас Юрик 165 округ
3. Бойко Катерина  163 округ
4. Ковалик Іван 163 округ
5. Стойко Іван 167 округ
З цих підписантів надали всю інформацію, що вимагалась до 3 жовтня четверо. Іван Ковалик не надав поки своєї декларації, але має це зробити найближчим часом.
Михайло Головко (164 округ) та Олексій Кайда (163 округ) оприлюднили декларації та автобіографії, але меморандум не підписали… дякуємо і за то, позиція їхньої полтсили, щодо співпраці з нашим рухом не дуже сприяє співпраці…
Також надали інформацію необхідну інформацію станом на 3 жовтня Михайло Апостол (166 округ) та Андрій Процків (167 округ).
Здається нікого не забув, але це був найпростіший крок у напрямку доброчесності кандидатів. далі буде цікавіше.. Звідки взяли гроші, які джерела їх надходження ці вісі питання ми будемо розпитувати кандидатів в депутати. Отже чекаємо підвищення активності політиків у висвітленні своїх фінансових справ і свідомих виборців у бажанні знати – хто ж хоче стати їх представником!

Координатор Громадського руху “Чесно” в Тернопільській області Омелян Іван

-1 thoughts on “Хто з тернопільських кандидатів в нардепи не боїться бути чесним

  • 01:36 | 7.10.2014 о 01:36
    Permalink

    Грантоїди пробують давати комусь оцінки. У хлопчиків-дівчаток явно завищена самооцінка.

Коментарі вимкнені.