Ігор Романків: «Команда «Батьківщини» забезпечить ветеранам та людям похилого віку гідний рівень життя!»

Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а також День ветерана відзначають сьогодні в Україні.

«Саме ці люди розбудували нашу країну, рятували її від ворогів, виховували наступні покоління українців. У всі часи вони розділяли з кожним з нас своє найбільше багатство – досвід, знання, уміння та життєву мудрість. Та найголовніше, їм вдалося вистояти та вберегти власну державу від гітлерівського фашизму, тому ми повинні пам’ятати великий подвиг захисників і визволителів українського народу», – підкреслив кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» по 163 виборчому округу Ігор Романків.

Попри свої заслуги, більшість літніх людей в Україні не мають належних житлових умов, їм не доступне повноцінне медичне обслуговування. Пенсії та соціальні виплати, які отримують українці, не забезпечують їм гідний рівень життя.

Для того, щоб змінити ситуацію, зазначає Ігор Романків, насамперед потрібно скасувати медичну та пенсійну антиреформи Януковича.

«Оскільки, ціни на ліки зросли в декілька разів, вони стали практично недоступними для людей з низькими доходами,  якими є переважна більшість пенсіонерів. Також, слід скоротити разючий розрив між мінімальними і максимальними рівнями пенсійних виплат  – у нашому суспільстві не має бути несправедливого забезпечення громадян. Як наслідок, поступово піднімати рівень пенсій та зарплат до європейського рівня. Беззаперечно, потрібно забезпечити принципово вищу якість послуг, які соціальні служби надають людям похилого віку», – наголосив Ігор Романків.

Він зауважив, що уряд лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко протягом своєї каденції забезпечував своєчасну та в повному обсязі виплату пенсій і зарплат, незважаючи на фінансову кризу і падіння виробництва, а також запровадив поетапне підвищення соціальних виплат, зарплат і пенсій

«Сьогоднішній день нагадує нам, як багато ще потрібно зробити для людей, яким ми завдячуємо сьогоденням. Низький уклін вам, дорогі наші! Водночас ми не лише повинні нагадати всім про людський обов’язок турбуватися про літніх людей, а й працювати так, щоб Україна залишалася цілісною, сильною і процвітаючою державою!», – підсумував Ігор Романків.

-1 thoughts on “Ігор Романків: «Команда «Батьківщини» забезпечить ветеранам та людям похилого віку гідний рівень життя!»

 • 15:15 | 1.10.2014 о 15:15
  Permalink

  Батьківщина вже все, що могла зробила…позитивного мало. Тепер час Яценюка, він тільки почав, а вже видно що на кілька порядків більше від нього користі в України

 • 15:28 | 1.10.2014 о 15:28
  Permalink

  шо той тимошенківець бреше і піариться на старших людях?! команда Яценюка забезпечує належні умови пенсіонерам в найближчому майбутньому, то про яку “батьківщину” він говорить?

 • 18:29 | 1.10.2014 о 18:29
  Permalink

  Сеня – політичний перебіжчик… Досить піатирися та вести країну в дефолт. Я голосую за професіоналів, а такі зараз є тільки в списках Батьківщини

 • 18:31 | 1.10.2014 о 18:31
  Permalink

  не бачу нічого корисного в тому, що в країни дозволили “відкусили” добрий шмат території…

 • 21:21 | 1.10.2014 о 21:21
  Permalink

  А де був цей романків вже пару років

Коментарі вимкнені.