Кандидат в тернопільські депутати Сергій Мельник помилився… балконом?

На одному з балконів будинку по вулиці Збаразькій, 31 нещодавно з’явився великий рекламний плакат з підтримкою кандидата в депутати від блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергія Мельника. А саме: «Мій кандидат Сергій Мельник. Людина слова!»

Щоразу на виборах окремі політичні партії та політики використовують технологію ілюзії підтримки пересічними мешканцями багатоповерхівок, домовляючись з ними про розміщення на платній основі політичних гасел та закликів.

Звичайно, трапляються випадки, коли виборці самі з власних переконань та за власний кошт замовляють дорогу рекламну продукцію у вигляді вуличних банерів.

Усе б нічого, але у даному випадку, нажаль, виборець з будинку №31 вулиці Збаразької, котрий зважився так завзято та публічно оголосити про свій вибір, не зможе проголосувати за Сергія Мельника.  Оскільки цей будинок входить у виборчий округ №37, по котрому балотується інший «порошенківець» – Михайло Вербіцький, а «людина слова» Сергій Мельник є висуванцем по сусідньому виборчому окрузі – №36.

Сергію Мельнику варто обов’язково познайомитись зі своїми активними прихильниками і повідомити їм погану звістку, що він все таки не їхній кандидат.

Коментарі вимкнені.