Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №16. Список та голосування

ОКРУГ №16 (кількість виборців 3587)

Дільниця 611 121 (кількість виборців 1615)
Місце знаходження: Школа №5, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Чехова: 1–6
За Рудкою
Родини Барвінських
Крушельницької
Опільського
Головацького: 1–2, 4, 6
пров.За Рудкою

Дільниця 611 122 (кількість виборців 1972)
Місце знаходження: Обласна бібліотека для молоді, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Чехова: 9, 11, 13, 15
Горбачевського
Вагилевича
Котляревського: 1–49
Нечая: 1–38
Транспортна: 1–7

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – 

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Лазар Наталія Миколаївна
17.05.1985 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – Агапєєв Сергій Володимирович
15.09.1962 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська автошкола Товариства сприяння обороні України, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – 

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Дрібко Роман Михайлович
13.08.1979 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Українська Галицька партія”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Лілея”, Секретар референт, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Капуста Тарас Ярославович
27.09.1969 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільське обласне управління водних ресурсів, Начальник, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Беднягіна Ольга Анатоліївна
23.07.1981 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, Національний заповідник “Замки Те

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Лісничук Галина Омелянівна
19.05.1976 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Солідарність правих сил”, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13, Вчитель, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – 

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Малахов Сергій Віталійович
15.03.1969 Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії “Нові обличчя”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – 

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Сіткар Степан Вікторович
09.01.1984 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТНПУ ім. В. Гнатюка, викладач, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – 

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Солонинко Петро Миколайович
03.04.1962 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТзОВ “МЖК ІрЛАГА”, Начальник юридичного відділу, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Іванюк Інна Володимирівна
07.07.1966 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ТНВК ШПЛ №2, Директор, місце проживання: с. Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільської обл.

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Приймак Зоряна Богданівна
05.11.1971 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Представництво “ЕГІС Фармас’ютікалс”, Медичний консультант, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Дзюбак Олег Володимирович
09.08.1962 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, мебельний салон “Еліт”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Поврозник Петро Іванович
12.05.1950 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №16

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.