Кандидати від трьох партій лідирують з першого по десятий округ у Тернополі. Результати опитування

Журналісти «Погляду» провели експрес-опитування  на вулицях округів з першого по десятий і пропонують своїм читачам прізвища, які найчастіше звучали з вуст тернополян.

Ми задавали тернополянам лише одне питання – «Хто з кандидатів в депутати по їхньому округу найкраще буде представляти  інтереси у міській раді». Чимало опитаних не знали імен, інші називали партію, кандидата якої будуть підтримувати на виборах. У загальному результаті, майже на кожному окрузі згадували кандидатів від трьох партій – “Свобода”, “Самопоміч” та “Блок Порошенка “Солідарність”.

 

 

Округ 1:

Болєщук Петро – “Народодний контроль”

Ляшенко Оксана – “Радикальна партія Ляшка”

Бойко Павло – “Самопомоч”

Бойчук Ігор – “Свобода”

 

Округ 2:

Бич Павло – від “Блок Порошенка “Солідарність”

Козорог Віктор – “Свобода”

Шевченко Андрій – “Радикальна партія Ляшка”

Слома Валентина – “Самопоміч”

 

Округ 3:

Небельський Ростислав – “Блок Порошенка “Солідарність”

Когут Наталія – “Самопоміч”

Торожнюк Роман – “Свобода”

Щирба Юрій – “Народний контроль”

 

Округ 4:

Білах Іван – “Блок Порошенка “Солідарність”

Мричко Віктор – “Батьківщина”

Мастюх Андрій – “Солідарність правих сил”

 

Округ 5:

Генсерук Віктор – “Самопоміч”

Гевко Володимир – “Блок Порошенка “Солідарність”

Бойко Віатлій – “Батьківщина”

 

Округ 6:

Місько Володимир – “Блок Порошенка “Солідарність”

Хаварівський Тарас – “Радикальна партія Ляшка”

Напора Олег – “Свобода”

Якимчук Олена – “Самопоміч”

 

Округ 7:

Попків Віталій – “Самопоміч”

Бицюра Леонід – “Свобода”

Копачівський Андрій – “Блок Порошенка “Солідарність”

Лемега Олег – “Солідарність правих сил”

 

Округ 8:

Добровольська Світлана – “Самопоміч”

Яциковська Оксана – “Радикальна партія Ляшка”

Турецька Наталія – “Свобода”

Войтович Юрій – “Блок Порошенка “Солідарність”

 

Округ 9:

Шкула Андрій – “Самопоміч”

Товарянська Лариса – “Блок Порошенка “Солідарність”

Мариняк Богдан – “Народний контроль”

Зінь Іван – “Свобода”

 

Округ 10:

Марочинець Олег – “Самопоміч”

Смакоуз Юрій – “Блок Порошенка “Солідарність”

Руда Любов – “Свобода”

 

Усі списки по даних округах та голосування

 Округ №1 Округ №2 Округ №3 Округ №4
 Округ №5 Округ №6 Округ №7 Округ №8
 Округ №9 Округ №10  

 

Коментарі вимкнені.