Провівши «законні» збори акціонерів «Домобудівника», їх ініціатори приховують документи

Минулого тижня, 9 жовтня, відбулися досить сумнівні загальні збори акціонерів ТОВ «Домобудівник». Зініціювали їх екс-керівник Євген Рожук, виконавчий директор, яка позбавлена права користуватися своєю часткою, Ольга Іваноньків та «європейський інвестор», що на підприємство приходить із «тітушками», Айвар Сманс. Під час зустрічі було проголосовано ряд дуже важливих для підприємства питань, але законність цих зборів викликає питання.
Вже перед початком офіційної частини, юрист протилежної сторони, зауважив, що згідно рішення суду, частка, що належить пані Іваноньків, а це 2,6%, не може бути врахована при визначенні кворуму. Більше того, до початку зборів, у людей Рожука Є.О. були відкликані повноваження на представництво, на загальних зборах, інтересів ще 17 учасників. Це зауваження було повністю проігнороване «президією». Фактично, був відкинутий той факт, що кворуму, як такого, у них не було взагалі. Закон передбачає, що на загальних зборах має бути представлено 60% часток підприємства, а якщо відрахувати вказані відсотки, то Рожук не міг їх і починати, а прийняті рішення, по суті, недійсні.
Проте, на цьому не закінчуються питання до «організаторів». Опісля зустрічі, представники протилежної сторони попросили ознайомитися із матеріалами зборів, отримати копію протоколу, але їм відмовили. Логічно припустити, що якби збори були дійсними, а рішення законними, то їх ініціатори жодних документів не ховали б, навпаки, змогли би довести свою правоту. У ситуації, яка на разі склалася, їх дії викликають підозру.
Що приховують «захисники» «Домобудівника» у цих паперах – невідомо, але цікаво, чи знають люди, які їх підтримують, про те як ведуть справи ці «бізнесмени» і чи бачили, як швидко опісля зборів вони «накивали п’ятами». А сьогодні вони вже переводять стрілки і після кількох спроб захоплення підприємства, називають нинішніх працівників «рейдерами», тих, хто вже десятиліттями працює на «Домобудівник», у свій час вивів його із розрухи і намагається розвивати. Люди вислуховують образи від «інвесторів», які приводять на підприємство «тітушок» і платять їм за провокації. То хто тут рейдер?

Коментарі вимкнені.