Кличко провокацією свого штабу проти “Свободи” відвертає увагу від факту побиття кандидатом від “УДАРу” Ломаковичем пенсіонера і 19-річної дівчини

25 жовтня 2012 року в селі Жолобки Кременецького району Тернопільської области кандидат у народні депутати від партії “УДАР” у виборчому окрузі №164 Віталій Ломакович напав та побив агітаторів від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” – пенсіонера Володимира Кревуцького та 19-річну Марію Бойчун.

Заблокувавши машину агітаторів, відомий аферист Віталій Ломакович, попередньо “козирнувши” посвідченням кандидата в народні депутати, побив 19-річну дівчину, яка агітувала за свободівця Михайла Головка. Причиною інциденту став спецвипуск районної газети “Галицько-Волинські Відомості”, в якому розповідається про афери Віталія Ломаковича, про причини його звільнення з керівної посади “БМ Банку”, відкриту кримінальну справу. Не знайшовши інших аргументів, Ломакович накинувся на беззахисних агітаторів з кулаками, чим укотре продемонстрував своє справжнє обличчя.

Розуміючи, що вибори йому не виграти, Віталій Ломакович вирішив допомогти провладному кандидату В. Клименку заблокувати роботу штабу єдиного узгодженого кандидата від об’єднаних сил опозиції Михайла Головка. У м. Тернопіль і у двох районах штаби В. Клименка і “УДАРу” намагалися призупинити роботу агітаторів від Михайла Головка. Так, 24-го жовтня у Збаражі за прямою вказівкою адміністрації до офісу “Свободи” прийшла ціла делегація від МНС, санітарної служби, УМВС – візитери намагалися без жодних документів провести обстеження приміщення і опломбувати офіс. Депутатам-свободівцям вдалося дати відсіч цій спецоперації влади. А вже 25-го жовтня за аналогічним сценарієм партійці “УДАРу” на чолі з керівником обласного штабу викликали до офісу “Свободи” вищезгадані служби. Дізнавшись про черговий прокол їхнього кандидата-афериста, вони не придумали нічого кращого, ніж підкинути під офіс газету з “чорним” піаром і вимагали обстеження офісу “Свободи”. Ігор Побер після вилучення в агітаторів примірників спецвипуску газети “Галицько-Волинські Відомості” з’ясував, що газета оформлена належним чином. Тоді туди докинули пару примірників іншої газети, якими потім трясли на всіх каналах, звинувачуючи “Свободу” у “співпраці з владою”.

Власне, саме “ударівці” і взяли на озброєння метод закривання рота незалежним ЗМІ. Кандидат від “УДАРу” кучмівський генерал міліції Максимов 2010 року закрив одну з найрейтинговіших газет Тернополя “Нова ера”, хоча пізніше суд визнав, що газета ні в чому не винна. Ломакович же залякуванням провайдера домігся зникнення з Інтернету на 2 тижні інтернет-журналу “Тернопільський тиждень”. Тепер “ударівцям” чомусь не сподобалися “Галицько-Волинські Відомості”. Хто наступний?

Прес-служба ВО “Свобода”

-1 thoughts on “Кличко провокацією свого штабу проти “Свободи” відвертає увагу від факту побиття кандидатом від “УДАРу” Ломаковичем пенсіонера і 19-річної дівчини

Коментарі вимкнені.