Клименко програв вибори на Тернопільщині, бо його виборці “злякались”

Вибори на 164 окрузі очікувалися з особливими побоюваннями, – повідомляє Опора. З одного боку фаворитом кампанії називали самовисуванця Володимира Клименка, який провів дуже дорогу кампанію, яка супроводжувалася ремонтами десятків кілометрів доріг, заміною вікон та дверей у навчальних та дошкільних закладах, що обраховувалося кількома тисячами метало-пластикових конструкцій та інше. І хоча до кінця ніхто не дослідив, де був ресурс кандидата, а де використання державних чи міжнародних програм, але влада явно підтримувала цього кандидата.

Гостроти ситуації додавало те, що штаб одного із конкурентів, якому також нечужа була влада, розробив схему підкупу виборців. За конфіденційною інформацією, в списку «симпатиків» кандидата перебувало понад 50 тисяч (!) виборців. Коли стало відомо явку виборців на 20.00 28 жовтня, представники штабу уже готувалися святкувати перемогу з перевагою в понад 50 %, адже список «симпатиків» давав на це підстави.

Зіткнення в день виборів двох штабів могли б мати непередбачені наслідки, проте виборець вніс корективи – 45,33% виборців віддали перевагу ще іншому кандидату – Михайлу Головку з ВО «Свобода». Другий результат показав Володимир Клименко – 20,69 %.

Чому Клименко попри великі затрати отримав малий результат? Як сказав один із спостерігачів: його присутність й ресурс були такі масштабні, що це просто «налякало» виборця. Чому не спрацював «підкуп»? Ймовірно, що особи, які за це відповідали просто перебільшили кількість «симпатиків», щоб залишити ці кошти для себе.

-1 thoughts on “Клименко програв вибори на Тернопільщині, бо його виборці “злякались”

  • 16:03 | 14.11.2012 о 16:03
    Permalink

    Виборець просто був проти представника кримінальної хунти, от і все. Ніякі гроші не змусять проголосувати за кримінал порядних людей

Коментарі вимкнені.